Livol Multi Lastele

Sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, mis on eriti tähtsad kasvava lapse elus, kuna selle aja jooksul arenevad luud, hambad, lihased ja aju funktsioonid. Tutti-frutti maitselised.
3-10 aastastele.

Livol Multi Kummikarud

Pehmed, maitsvad ja kergesti näritavad vitamiinid igapäevaseks tarbimiseks.

Livol Multi Noortele

Kombinatsioon vitamiinidest ja mineraalainetest noortele, kes peavad palju õppima, kellel esinevad nahaprobleemid, kes teevad palju trenni, toituvad ebaregulaarselt või ühekülgselt.
Laimi-koola maitseline.

Livol Multi Kogu perele

Täiuslik kombinatsioon vitamiinidest ja mineraalainetest kogu perele, et tagada päevane vitamiinide vajadus ja toetada immuunsüsteemi täiskasvanutel ja lastel alates 11 eluaastast.

Livol Multi Naistele

Sisaldab naistele vajalikus koguses vitamiine ja mineraalaineid, et säilitada tervis, ilu ja elujõud. Mõeldud naistele, kes töötavad palju, kannatavad stressi või väsimuse all, kuid peavad säilitama oma energia.

Livol Multi Meestele

Tasakaalustatud koostis vitamiinidest ja mineraalainetest spetsiaalselt meestele, et tagada vaimne erksus, energia ja maskuliinsus. Mõeldud meestele, kes teevad palju nii füüsilist kui vaimset tööd.

Livol Multi 50+

Täiuslik kombinatsioon vitamiinidest ja mineraalainetest üle 50-aastastele inimestele, kes soovivad säilitada vaimset ja füüsilist elujõudu läbi tervise tugevdamise.

Livol Multi Lapseootel naisele

Õrn kombinatsioon 21 väärtuslikust vitamiinist ja mineraaltoitainest raseduse planeerimise ajaks ning optimaalseks ema ja lapse eest hoolitsemiseks.

Livol Multi Herba

Täiuslikud kombinatsioonid vitamiinidest, mineraalainetest ja 7-st ravimtaimeekstraktist. Toodete koostis on reguleeritud vastavalt vanuselistele vajadustele. Koostisained toetavad organismi immuunsüsteemi, närvisüsteemi, südame ja vereringe tööd.

Livol Multi Herba 50+

Täiuslikud kombinatsioonid vitamiinidest, mineraalainetest ja 7-st ravimtaimeekstraktist. Toodete koostis on reguleeritud vastavalt vanuselistele vajadustele. Koostisained toetavad organismi immuunsüsteemi, närvisüsteemi, südame ja vereringe töö

Livol Extra Ingver

Livol Extra INGVER on kõrgkvaliteediline looduslik toode hea enesetunde, immuunsuse ja seedesüsteemi heaks. Sisaldab kõrgeima kvaliteediga parimates tingimustes kasvanud ingverijuurt.

Livol Extra-SILICA

Livol Extra SILICA koosneb naturaalsetest toimeainetest, mida on kasutatud juba väga pikaajaliselt ja mille toime avaldub seespidiselt. Komponendid osalevad naharakkude taastumis- ja ainevahetusprotsessides, mis tagavad normaalsed juuksed, küüned ja naha.

Livol Extra Travel

Livol Extra TRAVEL tagab heaolu reisi ajal. Kõrge kvaliteediga Skandinaavia toode, mis sisaldab vaid parima kvaliteediga ingverijuurt. Livol Extra TRAVEL  soovitatakse kasutada enne reisi ja reisi vältel.