LIVOLi vitamiinisarja uus vallatute tegelaste pere on mänguline ja kasulik immuunsusele!

Tutvuge uue vallatute LIVOLi vitamiinisarja tegelastega

Tegu on lahutamatute sõpradega, kes õpivad, et kõige tähtsam on IMMUUNSUS. Nad püüavad rahulikult koolipingis istuda ning inimeste tervise ja tervisliku toitumise kohta teadmisi ammutada. Aga vahel tahaks nii väga ulakusi teha … Üks puhub klassis õhupalli täis, teine itsitab telefoni vahtides, veel kaks õpivad uut tervitusviisi. Vallatud LIVOLi vitamiinisarja tegelased loodavad saada iga väikese ja suure inimese asendamatuks sõbraks, et aidata neil end aasta ringi hästi tunda. Seiklustest ja tegemistest. Lõbusad ja ulakad tegelased ja töö on natuke vastuolulised.

Play

Mille poolest on LIVOLi vitamiinisarja tegelased ainulaadsed?

1

Vallatud LIVOLi vitamiinisarja tegelased kannavad hoolt, et kiiresti kasvavatel, toidu suhtes väga valivatel või kehva isuga lastel oleks piisavalt tähtsaimaid vitamiine ja mineraalaineid.

2

Vallatute tegelastega LIVOLi vitamiinisarja koostis on välja töötatud vastavalt laste vanusegrupi vajadustele ning soovituslikele päevastele vitamiini- ja mineraalinormidele.

3

Vallatud LIVOLi vitamiinisarja tegelased tagavad, et lapsed saavad vaid ohutus annuses vitamiine.

4

Ekspertide poolt kiidetud usaldusväärne Skandinaavia kvaliteet.

5

Vallatud LIVOLi vitamiinisarja tegelased armastavad loodust, sellepärast on enamik tooteid jätkusuutlikus pakendis.

6

Vallatute tegelastega LIVOLi sarja vitamiine võib tarvitada mitmel viisil. Mõnele lapsele ei meeldi tablettide neelamine. Sellisel juhul võivad paremini sobida närimistabletid, kummikommid või imemispastillid.

Saage tuttavaks Tipoga
Tipoga

Koguni 22 võimega tragi ja rakett-kiire superkangelane Tipo varustab teid alati vitamiinide ja mineraalidega, et täiendada tervislikult toituvate laste menüüd! Ja veel see puuviljamaitse! Mmm … LIVOLi vitamiinisarja ulakale tegelasele Tipole meeldib üle kõige oma venda Kipot taga ajada ja seejärel ise tema eest põgeneda.

Saage tuttavaks Kipoga
Kipoga

Tipo kirsimaitseline vend. Lapsed teavad, keda kutsuda, kui on vaja maailma parimat enesetunnet, tugevat immuunsust või täiendavat toidulisandit! Kui vallatu LIVOLi vitamiinisarja tegelane Kipo ei ole parasjagu laste juures, mängib ta oma venna Tipoga lõbusalt kulli.

Saage tuttavaks Imuga
Imuga

LIVOLi vitamiinisarja perre kuuluv sõbralik ja kõige vastu huvi tundev superkangelane Imu kingib Hea immuunsuse kuningriigi lastele iga päev D-vitamiini, mis aitab pisipõnnide luudel ja hammastel toimida lait- ma- tult!

Saage tuttavaks MooMooga
MooMooga

Ternespiima superväest täidetud pastillidega aitab vallatu LIVOLi vitamiinisarja tegelane MooMoo kõikide Hea immuunsuse kuningriigi laste kurgud korras hoida! Kui tekib oht, siis annab alati rahulik ja kindel superkangelane MooMoo nõu, kuidas kõige raskemast olukorrast välja tulla!

Saage tuttavaks Mumuga
Mumuga

Kes see küll on? Kas mitte MooMoo noorem õde? Just nii – see on vallatu LIVOLi vitamiinisarja tegelane Mumu, kelle supervõimed sarnanevad väga vanema õe omadele. Ternespiima ja C-vitamiiniga hirmutab see superkangelane minema kõik kurgu vaenlased veel enne, kui need end näolegi jõuavad anda!
Selle vallatu LIVOLi vitamiinisarja tegelase lemmiktegevus on olla koos oma suurema õe MooMooga ning õppida alati ja igal pool rahulikuks jääma.

Saage tuttavaks Gazuga
Gazuga

Ilmselt oleks raske leida last, kellele ei meeldi kummikommid. Aga kui need ei ole üksnes maitsvad, vaid ka tervislikud? Selline on LIVOLi vitamiinisarja puuviljamaitseline tegelane Gazu. Sellel on ülimalt hea maitse ja lisaks veel superkangelase omadused – selles sisalduvad üheksa vitamiini abistavad nii immuunsust kui ka suurte ja väikeste närvisüsteemi! Gazule meeldib väga lugeda. Vahel ta kõnnib ringi, silmad raamatus kinni, ja muudkui koperdab kogemata millegi otsa …

Saage tuttavaks Cocoga
Cocoga

Mida? Kummikommid ei olegi ainult puuviljamaitselised? Täpselt nii – Gazu õde CoCo on koolamaitseline! Kui lisame siia veel ka Coco supervõimed, siis selliste kummikommide sõber saab super-enesetunde ja tugeva immuunsuse, sest see on võrratu toidulisand! Cocole meeldib väga ukulelet mängida ja laulda kõigest, mida ta ümberringi näeb. Kuidas ta küll tahaks ühel päeval oma kontserdi korraldada!

Valige lastele LIVOLi vitamiinid

Tooted