LIVOL EXTRA Joints Rosehip Complex, 30 tbl
vegan
Liikumine

LIVOL EXTRA Joints Rosehip Complex, 30 tbl

Lihased
Liigesed
Energia, väsimuse peletamine
30
Tbl
1 tablett päevas, 1-kuuline kuur!

Skandinaavia kvaliteettoode lihaste ja liigeste paindlikkuse jaoks.

 • Sisaldab patenditud meetodil saadud mets-kibuvitsa ekstrakti, millele on lisatud C-vitamiini ja magneesiumi.
 • Mandlikujulisi tablette on kergem alla neelata.
Osta

Mets-kibuvitsa ekstrakt on ette nähtud liigeste paindlikkuse jaoks ja magneesium lihasfunktsiooni jaoks. LIVOL EXTRA Joints Rosehip Complex on loodud kehaliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad võimalikult kaua sportlikke tegevusi või aktiivseid harrastusi nautida, säästes alati oma organismi. Samuti on see soovitatav suurema liigesekoormuse korral – palju füüsiliselt töötavatele, ülekaalulistele ja küpsemas eas inimestele. Väärtuslike toimeainete koosluse saab mugavalt vaid ühest tabletist päevas.

Toote koostisesse kuuluv mets-kibuvitsa ekstrakt valmib unikaalsel patenditud meetodil, mille tulemusena saadakse füsioloogilise toimega ainete kompleks.

Toodet on soovituslik tarvitada vähemalt 3 kuud, maksimaalse mõju saavutamiseks võib tarvitada koos tootega LIVOL EXTRA Joints Collagen.

 • LIHASED

  • Magneesium aitab toetada lihaste normaalset talitlust.
 • LIIGESTE PAINDLIKKUS

  • Kibuvitsamarjaekstrakt aitab liigesed paindlikuna hoida.
 • ENERGIA, VÄSIMUSE PELETAMINE

  •  Magneesium ja B6-vitamiin aitavad leevendada väsimustunnet ja kurnatust. Tiamiin ja B6-vitamiin aitavad toetada normaalset energiaringlust.

Toidulisand. 30,6 g

Skandinaaviast pärit LIVOL pakub eluviisisüsteeme, kust leiate tootekombinatsioonid maksimaalse tulemuse jaoks.

Tähtis on järgida tervisliku eluviisi põhimõtteid ning hoida toitumine tasakaalustatud ja mitmekesisena.

Tootja: Orkla Care A/S, Taani.

Esindaja Eestis: Orkla Care, Põrguvälja tee 6, Lehmja, Rae vald, Harjumaa 75306

 

Toitained 1 tbl VTV*
Koer-kibuvitsa (Rosa canina L.) ekstrakt, mis vastab 2250 mg seemneteta kibuvitsamarjadele, sisaldab 10% rosenoidikompleksi 280 mg
C-vitamiin 80 mg 100%*
B6-vitamiin 1,4 mg 100%*
Tiamiin 1,1 mg 100%*
Magneesium 200 mg 53%*
Vask 150 µg 15%*

*VTV – võrdlev toiteväärtus

Koostisosad:

magneesiumhüdroksiid, koer-kibuvitsa ekstrakt, maltodekstriin, L-askorbiinhape, maisitärklis, glaseerained (rasvhapete magneesiumisoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, talk, naatriumoktenüülsuktsinaat-tärklis, hüdroksüpropüültselluloos, karnaubavaha), täiteaine (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos), niiskusesäilitaja (glütserool), püridoksiinhüdrokloriid, tiamiinmononitraat, vasksulfaat, keskmise ahelaga triglütseriidid (kookosõlist).

1 tablett päevas koos toiduga täiskasvanutele ja noortele alates 11-eluaastast.

Kasutamise alustamisel tunnete selle positiivset mõju 3 nädala pärast. Soovitame kasutada regulaarselt, 3 kuni 6 kuud kuurina.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.