Eluviisi süsteemid

Uudis!

Skandinaaviast pärit LIVOL pakub eluviisisüsteeme, kust leiate tootekombinatsioonid maksimaalse tulemuse jaoks. Tootekombinatsioonid on loodud vastavalt teie eluviisile.

LIVOL EXTRA viit eri vitamiinisüsteemi tähistab pakendi allosas olev konkreetset värvi triip. Iga süsteem on loodud teie eluviisi järgi. Kui soovite tõhusaimat toimet, võib vitamiine koos tarvitada. Eri pakenditel olev ühesugune värvitriip tähendab, et tooteid võib koos tarvitada – nii tugevneb toidulisandite holistiline mõju, tooted ei dubleeri üksteist, neid on ohutu samal ajal tarvitada ning need loovad sünergilise efekti. Te võite tooted ise välja valida – asetage pakendid kokku ja näete, millised triibud kokku sobituvad.

  • LIVOLi vitamiinisüsteem „Loodusest inspireeritud“ on ette nähtud neile, kes eelistavad taimseid ekstrakte (näiteks ženšenni, safranit, siilkübarat, hõlmikpuud, ingverir jt) ning soovivad loodusest jõudu ammutada. Süsteemi kuuluvad tooted: Herba, Herba 50+, Hair, Nails & Skin, Ginko biloba, Ginseng Power, Immune+, Ingver, Calm & Balance. Tõhusaima efekti saavutamiseks võib kõiki neid (või osa neist) tarvitada samal ajal.
  • LIVOLi vitamiinisüsteem „Aastaringne hoolitsus“ on ette nähtud kõikidele, kes soovivad 365 päeva aastas end hästi tunda ja pidevalt immuunsust turgutada. Süsteemi kuuluvad tooted: Immune+, Vitamin C, Ingver, Hair, Nails & Skin, Ginko biloba, Joints Collagen, Joints Rosehip Complex, Active Brain, Calm & Balance. Tõhusaima efekti saavutamiseks võib kõiki neid (või osa neist) tarvitada samal ajal.
  • LIVOLi vitamiinisüsteem „Intensiivse eluga inimesele“ sobib neile, kes on pidevalt tegevuses ja hõivatud, kelle elutempo on väga kiire või kellel esineb sageli stressiolukordi. Süsteemi kuuluvad tooted: Active Brain, Ginseng Power, Quick Power, Ginko biloba, Calm & Balance. Tõhusaima efekti saavutamiseks võib kõiki neid (või osa neist) tarvitada samal ajal.
  • LIVOLi vitamiinisüsteem „Liikumisvabadus“ sobib neile, kes on kehaliselt aktiivsed või teevad sporti. Süsteemi kuuluvad tooted:  Joints Collagen, Joints Rosehip Complex, Active Brain. Tõhusaima efekti saavutamiseks võib kõiki neid (või osa neist) tarvitada samal ajal.
  • LIVOLi vitamiinisüsteem „Naiselikkuse valem“ on enda eest hoolitsevale naisele, kelle jaoks on esikohal holistiline suhtumine tervisesse. Süsteemi kuuluvad tooted: Skin Collagen, Ginseng Power. Tõhusaima efekti saavutamiseks võib mõlemat toodet tarvitada samal ajal.

Kõiki toidulisandeid on soovitatav tarvitada pausidega (ideaalne on pidada 3-kuulise tarvitamise järel 2–3 nädalata vahet) või pidada nõu arsti või apteekriga.