Play

Vitamiinisüsteemid

Vitamiine ja toidulisandeid tuleb kombineerida vastutustundlikult, et organism saaks vajalike ainetega varustatud.

LIVOL pakub teie järgi kohandatud ja kooskõlastatud vitamiinisüsteeme parima efekti saavutamiseks. Tegu on holistilise süsteemiga, kus üksteist täiendavad tooted moodustavad suurepäraselt kooskõlastatud süsteemi hea enesetunde saavutamiseks. Skandinaaviast pärit LIVOLi vitamiinid on esimesed omalaadsed vitamiinisüsteemid – selged, lihtsad ja kõikidele kättesaadavad.  Üle 25 aasta turul olnud ja tarbija heakskiidu pälvinud LIVOLi multivitamiinid on loodud igapäevase hea enesetunde ja täisväärtusliku toitumise toetamiseks. Tooted on nüüd uutes pakendites.

Tooted on loodud holistilise lähenemise alusel teie organismi tervisele, sellepärast on need maksimaalselt tõhusad. Holistilise teraapia eesmärk on terviklikkus. See võtab arvesse iga organismi unikaalseid omadusi ja isiksust. Toidulisandid on üks hea enesetunde elemente. Olenevalt soost, vanusest, füüsilisest aktiivsusest, immuunsusest, toitumisharjumustest ja muudest faktoritest on kõigil inimestel vaja erinevaid mineraalaineid ja vitamiine, et olla terve ja end hästi tunda.

Kõik LIVOLi toidulisandid ühinevad tervikuks. Nii saate endale ja oma pereliikmetele valida kõige sobivamad vitamiinid ning kombineerida nende juurde täiendavaid preparaate. Muidugi, soovitame alati pidada nõu arsti või apteekriga või teha vitamiinivajadust näitavad uuringud.

Millist LIVOLi vitamiinisüsteemi te vajate?

Skandinaavias välja töötatud LIVOLi vitamiinisüsteemid lähtuvad eri vanuses, soost ja eluviisiga inimeste vajadustest.

LIVOLi vitamiinisüsteemide väljatöötamisel lähtusid Skandinaavia teadlased eri vanuses ja soost inimeste organismi vajadustest ning pakkusid välja optimaalse lahenduse. Kõike, kes tarvitavad LIVOLi vitamiine süsteemselt ja vastavalt oma vajadustele, võivad olla kindlad, et saavad seda, mida nende organism ja immuunsüsteem enim vajab. Oleme LIVOLi vitamiinisüsteemid jaotanud järgmiselt:

  • vanuse järgi. Lapsed vajavad teistsuguseid aineid kui eakad inimesed. LIVOLi vitamiinisüsteemid on loodud eraldi lastele, teismelistele, täiskasvanutele ja küpses eas inimestele.
  • soo järgi. Naiste ja meeste organism töötab erinevalt, seega erinevad ka vajalike mikroelementide kogused ja suhted.
  • eluviisi järgi. Põhiandmed (nagu vanus ja sugu) ei ole veel kõik. Väga palju sõltub individuaalsest eluviisist ja vajadustest. LIVOLi vitamiinisüsteemid sobivad suurepäraselt nii neile, kes tahavad taimsetest ekstraktidest jõudu ammutada, kui ka pidevalt immuunsüsteemi turgutavatele ja aktiivset eluviisi propageerivatele inimestele.
  • mõju järgi. Teatud eluhetkedel peame organismil aitama aktiveerida elulisi funktsioone, sellepärast oleme välja töötanud eraldi vitamiinisüsteemid immuunsüsteemi, energia, liikumise, ajutegevuse jm jaoks.

Miks valida LIVOL?

  • LIVOLi vitamiinisüsteemid on välja töötatud 1959. a Skandinaavias rangeimate kvaliteedistandardite järgi. Nende hind on kõikidele taskukohane.
  • Toidulisandeid on kerge omavahel kombineerida ja vitamiinid täiendavad üksteist optimaalselt, sellepärast ei tule teile mitte millegi pärast muretseda – meie oleme seda teie eest teinud. On väga oluline, et toodete annused on ohutud. Üksnes optimaalses koguses ja omavahel kooskõlalised toidulisandid saavad olla ohutud ning anda teie organismile suurimat kasu.
  • Holistiline lähenemine tervisele ja inimkehale. Süsteemides domineerib individuaalsus, seega toidulisandite valimisel ja omavahel kombineerimisel on nende toime ja kasu organismile optimaalselt tagatud.
  • LIVOLi vitamiinide valmistamisel on kasutatud EC-tootmistehnoloogiat, s.t tabletid on kaetud spetsiaalse ümbriskihiga, mis takistab vitamiine korraga vabanemast, sest nii omastab organism aineid paremini.
  • Mandlikujulisi tablette on kerge neelata 2016. a läbi viidud uuring näitas, et mandlikujulisi tablette on märksa kergem alla neelata kui ümmargusi või piklikke. Nõnda sündis see uuendus.
  • Loodus ja jätkusuutlikkus lähevad meile korda, sellepärast valmistame uusi vitamiinipakendeid 50% ümbertöödeldud plastist (eesmärk on jõuda 100%-ni).
Jaga