label-herba

Täiuslik kombinatsioon vitamiinidest, mineraalainetest ja taimeekstraktidest. Livol Multi Herba – kõrge kvaliteediga toode, mis toetab normaalset toitumist. Toode on välja töötatud Skandinaavia teadlaste poolt, kes ühendasid selles organismile vajalikud vitamiinid, mineraalained ja lisaks seitse taimeekstrakti. Need taimeekstraktid on tuntud ja laialt kasutatud ning on lisaväärtuseks Livol Multi Herba kompleksile.

Uued mandlikujulised tabletid on lihtsasti neelatavad ning muudavad vitamiinide tarbimise palju meeldivamaks.

Livoli toodetel on kasutatud uuenduslikku tablettide katmise tehnoloogiat (enterokate – enteric coating) – tableti koostisosad on kaetud erilise kihiga, mis kaitseb magu hapetega kokkupuutumisest, et tablett saaks lahustuda soolestikus, kus koostisosad kõige paremini imenduvad.  Selline tehnoloogia tagab parima füsioloogilise efekti ning maksimaalse vitamiinide ja mineraaltoitainete imendumise.

  • Immuunsüsteemile: Rosmariin, vitamiinid A, D, C, B6, B12, foolhape, tsink, raud, seleen ja vask toetavad normaalset immuunsüsteemi tööd.
  • Nägemisele: Vitamiinid A, B2 ja tsink toetavad normaalset nägemist.
  • Ajule: Pantoteenhape aitab säilitada normaalset vaimset Vitamiinid B6, B12, C, biotiin, tiamiin ja niatsiin toetavad normaalset psühholoogilist funktsiooni ja närvisüsteemi tööd.
  • Seedimisele: Rosmariin toetab maksafunktsiooni ning põldosjal on maksarakke kaitsev mõju. Piparmünt on spasmolüütilise toimega ja koos raudrohuga on neil positiivne toime seedimisele. Kaltsium toetab seedeensüümide normaalset tööd.
  • Närvisüsteemile: Vitamiinid B6, B12, C, biotiin, niatsiin, tiamiin, vask ja jood toetavad normaalset närvisüsteemi tööd. Piparmünt on rahustava toimega.
  • Väsimuse ja kurnatuse vastu: Vitamiinid B6, B12, C, B2, pantoteenhape, foolhape, niatsiin ja raud aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
  • Antioksüdandid: Vitamiinid C, E, B2, vask, seleen, mangaan ja tsink kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, maltodekstriin, mahuaine (mikrokristalliline tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos), paprika ekstrakt, L-askorbiinhape (vit. C), glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos,  rasvhapete magneesiumsoolad, polüetüleenglükool, šellak, karnaubavaha), rosmariinileheekstrakti pulber, põldosja pulber, raud(II)fumaraat, piparmündi ekstrakt, raudrohu pulber, D,L-α-tokoferüülatsetaat (vit. E), nikotiinamiid, tsinkoksiid, D-kaltsiumpantotenaat, viirpuu ekstrakt, kõrvitsaseemne pulber, mangaansulfaat, vasksulfaat, püridoksiinhüdrokloriid (vit. B6), riboflaviin (vit. B2), tiamiinmononitraat (vit. B1), retinüülatsetaat (vit. A), pteroüülmonoglutamiinhape, kroomkloriid,

Taimede ning vitamiinide ja mineraalainete sisaldus 2 tabletis:

Vitamiinid, mineraaltoitained ja taimed 2 tabletis NRV%*
Paprika ekstrakt (Capsicum annuum L.), mis vastab umbes 396 mg viljale 99 mg
Rosmariinileheekstrakti pulber (Rosmarinus officinalis L.) 53 mg
Põldosja pulber (Equisetum Arvense L.) 50 mg
Piparmündi ekstrakt (Mentha piperita L.), mis vastab umbes 26 mg lehtedele 26 mg
Raudrohu ekstrakti pulber (Achillea Millefolium L.) 20 mg
Kõrvitsaseemene pulber (Cucurbitae pepo L.) 7 mg
Viirpuu ekstrakt (Crataegus oxycantha L.), mis vastab umbes 42 mg õitele ja lehtedele 7 mg
Vitamiin A 800 mg RE 100 %
Vitamiin B1 1,1 mg 100 %
Vitamiin B2 1,4 mg 100 %
Vitamiin B6 1,4 mg 100 %
Vitamiin B12 2,5 mg 100 %
Foolhape 200 mg 100 %
Niatsiin 16 mg NE 100 %
Pantoteenhape 6 mg 100 %
Biotiin 50 mg 100 %
Vitamiin C 80 mg 100 %
Vitamiin D 20 mg 400 %
Vitamiin E 12 mg α-TE 100 %
Kaltsium 400 mg 50 %
Raud 14 mg 100 %
Tsink 10 mg 100 %
Vask 1 mg 100 %
Jood 150 mg 100 %
Mangaan 2 mg 100 %
Kroom 40 mg 100 %
Seleen 55 mg 100 %
Molübdeen 50 mg 100 %

*NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kasutamine: täiskasvanutele ja lastele alates 11. eluaastast 2 tabletti päevas söögi ajal või pärast sööki.

Tähelepanu! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril.

Netokogus 101 g